2017 7.ŞEF MAVİ FETHİYE ULUSAL YEMEK YARIŞMASI KATEGORİLERİ, KURALLARI VE KONTENJANLARI

ŞEF MAVİ FETHİYE ULUSAL YEMEK YARIŞMASI 9-10 MART 2017

SONUNA KADAR OKUYUNUZ .FAYDANIZA OLACAKTIR.

BAŞVURULAR KAPATILMIŞTIR.

YARIŞMA ALANI ÇAMKÖY KAPALI PAZARYEİ ÇEVRE YOLU ÜZERİ FETHİYE GİRİŞİ ÇATALARIK

9 MART 2017 1. GÜN YARIŞMA SABAH 08:00 DE BAŞLAYIP GECE 02:30 DA BİTECEKTİR.

10 MAET 2017 2. GÜN YARIŞMA SABAH 08:00 DA BAŞLAYIP GECE 24:00 DE BİTECEKTİR

 

KONAKLAMA YAPILACAK OTEL SEVİ CLASİC OTEL ÇALIŞ BÖLGESİ FETHİYE

MAİL ATIP ALİŞ OTEL DİYE YAZDIKLARIMIZ DOĞRUDUR ALİŞ OTELDİR ..

KONAKLAMA ANLAŞMALI OLDUĞUMIZ OTELLERDE YAPILACAKTIR. GECELİK KİŞİ BAŞI 40 TL DİR. 2 veya 3 kişilik odalar olacaktır .

 

 

 

YARIŞMA MUTFAKLARI ÖZTİRYAKİLER TARAFINDAN KURULMAKTADIR.

İKİ MUTFAĞIN ORTAK KULLANACAĞI KONVEKSİYONEL FIRIN MEVCUTTUR.

OCAKLAR TAŞ OCAKTIR.

MUTFAKTA 1 EVİYE 1 TEZGAH 1 OCAK BULUNMAKTADIR.

ARKA BÖLÜMDE BÜTÜN YARIŞMACILARIN KULLANABİLECEĞİ 1 ADET -18 SOĞUK HAVA DOLAP 1 ADET +4 SOĞUK HAVA DOLAP VARDIR. 

AYRICA BULAŞIK İÇİN EVİYE KURULACAKTIR.

 

 

ŞEF MAVİ FETHİYE ULUSAL YEMEK YARIŞMASI PROGRAMI

1.GÜN  9 MART 2017 PERŞEMBE

 

LİSE DÜZEYİ AŞÇILAR MODERN TÜRK MUTFAĞI ANAYEMEK YARIŞMASI   

1. grup 08:00 - 08:30

1- MELİK YÜCESAN

2-DOĞUKAN KARATAŞ

3-BİLGE EYLEM ÖZGÜR

4- HİKMET BUDAK

5- HELİN AYHAN

6-DUYGUNUR ÇETİNKAYA

7-MERT ATEŞ

8-BERK AVCI

9-ZEYNEP ŞAHİN

10-YİĞİT ÖZTÜRK

 

2. grup 08:40 - 09:15

 1-HALİL SARIGÖL

2-BÜŞRA ÜNAL

3-İLKER BEŞİKÇİ

4-SUEDA ÖZŞANTÜR

5-İSMETHAN TURAN

6-ŞEYDA NUR GÜLÜMSER

7-BARIŞ TOPACIK

8-GÜLCE BÜYÜKKÖPRÜ

9-ALPER KILINÇ

10-TÜRKAY APAYDIN

 

3. grup 09:25 - 09:55

 1- MELİH ANGI

2-TUNAHAN SARI

3-ZÜMRÜT ÇELİK

4-EMRE GÜNDAĞ

5-NASUH HOPAYILMAZ

6-ŞEVVAL ÖZÇALIKBAŞ

7-MUSTAFA ÇETİN

8-EMRE KOCABIYIK

9-SERHAT AYAZ

10-EMİN KIZILKAYA

 

4. Grup  10:05 -10:35

1-TÜRKAY ALPAYDIN

2-SEFA KARABOSTAN

3-NAZIM IŞIK 

4-MELİKE YURTTAŞ

5-LÜTFÜ SELÇUK 

6-GÜL ÖZTÜRK

7-KAAN ÇİBEK 

8-MUSTAFA TUNCER

9- MUZAFFER DURMUŞ

10- ALP EREN YILMAZ

 

5. Grup 10:45 - 11:15

1-ERKAN AYDEMİR 

2-PELİN TÜLAY ŞENDOĞAN

3-MUHAMMET KOÇAK

4-ABDÜSSAMED HARMANŞA

5-HAKAN ARSLAN

6-BATUHAN BURAK ŞİMŞEK

7-BATUHAN MEHMET ÖZDEMİR

8-BARTU PANCAR

9-SÜLEYMAN ÖZTAŞ

10-ÜMİT CAN AYDIN

 

6. Grup 11:25-11:55

1-OĞULCAN SEZEN

2-FATMA ÖZEN

3-MUHAMMET ŞİMŞEK

4-ÜMRAN ÖZTEKİN

5-CEMİLE NUR TOSUN

6-DİLEK ÖZTÜRK

7-DUYGU KASATURA

8-KEZİBAN SELÇUK

9-ŞEYMA SEZEN

10-MELİKE GÜL ŞAHİN

 

7. Grup  12:05 - 12:35

1-ŞEVVAL KOÇ

2-FUNDA AKBASAN

3-CEYHUN FİLİZ

4-MER PARPAR

5-YAĞIZ AKKÖSELER

6-MEHMET HAN KAYA 

7-ENES KARAGÖZ

8-TALİP EMİRDAĞ

9-AHMET OLMAZ

10-GÜFRAN YILMAZ

 

LİSE DÜZEYİ AŞÇILAR TAZE MAKARNA YARIŞMASI

 

1.grup 12:45 -13:15

1- BÜŞRA ÜNAL

2-MERT ATEŞ 

3- İBRAHİM ÖZKUL

4-ŞEVVAL MUT

5-SEFA KARABOSTAN

6- SERHAT TAŞ

7-VELİ ÇAĞLAR DOĞAN

8- AHMET OLMAZ

9-İLAYDA İŞLEK

10-HALİL EMİRHAN DEMİRCİ

 

2.grup 13:25 -13:55

1-MERVE NUR ESEN 

2-MUHARREM SOLAK

3-RUKİYE ÖZDEMİR

4-FURKAN MUTLUOĞULLARI 

5-ALP EREN YILMAZ

6-ALİ GÜDER

7--YUSUF TUNA

8-İBRAHİM DEMİRLİ

9-MERYEM AKKAŞ

10-MUZAFFER DURMUŞ

 

3.Grup 14:05 -14:35

1-İSMETHAN TURAN

2-OĞUZ KARAKAYA

3-ATİLLA GÜÇ 

4-SERHAT AYAZ

5-MEVLÜT HAYTA

6-EMİN KIZILKAYA

7-ERHAN AYDEMİR

8-MERVE KURBAN

9-ENES GÖRGÜ

10-BATUHAN MEHMET ÖZDEMİR

 

4.Grup 14:45-15:15

1-HAVVA SARIKAYA

2-EREN TÜSÜ

3-ERCAN BULUT

4-ZEYNEP KAĞICIOĞLU

5-SULTAN TAĞRIL

6-BERKAY TUNALI

7-DUYGU KASATURA

8-FUNDA AKBASAN

9-MEHMETHAN KAYA

10-GÜFRAN YILMAZ

 

LİSE DÜZEYİ AŞÇILAR TATLI TABAĞI YARIŞMASI 

1.     grup 15:25 -15:55

 

1-BEYZA BAKIRCILAR

2-İZZET SEZER

3-ERAY ERDEM 

4-ELİF BERFİN YURTLU

5-HAZAL DENİZ ÇAKIROĞLU

6-MERT MELİK OYMAK

7-ALİ GÜDER

8-ÖZLEM GÖKTAŞ

9-VELİ ÇAĞLAR DOĞAN

10-SEFA KARABOSTAN

 

2. grup 16:05-16:35

1-CANSU PARMASIZ 

2-FURKAN MUTLUOĞULLARI

3-TANER SAYIN

4-LÜTFİ SELÇUK

5-ŞEVVAL ÖZÇELİKBAŞ

6-HÜSEYİN GÖNCEKLİ

7-ALİ KONYALI

8-BERKAY OYMAK

9-MUHARREM SOLAK

10-ALEYNA YURTTAŞ

 

3. Grup 16:45-17:15 

1-İBRAHİM DEMİRLİ

2-ATİLLA GÜÇ 

3-ALPER KILINÇ

4-EMRE GÜNDAĞ 

5-BARIŞ MANÇO EJDAR 

6-MUSTAFA ÇETİN

7-SERHAT AYAZ

8-AYŞE ÜNLÜ

9-EMİN KIZILKAYA

10-TÜRKAY ALPAYDIN

 

4.Grup 17:25-17:55

1-MAKBULE ALTINTAŞ

2-KADİR ÇETİN

3-ALİ GALİP KAYA

4-OĞUZ KARAKAYA

5-YILDIZ ÜZÜM

6-BERNA ERDEM

8-SERKAN TUNA

9-SİMGE DOĞU

10-SUNAY KASAL

 

5. Grup 18:05 - 18:35

1-AYŞENUR TAŞDEMİR 

2-BÜŞRA KÖKSAL

3-BEYZA NURTURAN 

4-ŞÜKRAN NUR AYDEMİR 

5-DUYGU KASATURA

6-PELİN YILMAZ

7-CEREN AKTAŞ

8-UTKU YILMAZ

9-FİKRET TUNA

10-ALPER LEVENT

 

ÜNİVERSİTE DÜZEYİ AŞÇILAR MODERN TÜRK MUTFAĞI ANAYEMEK YARIŞMASI

1.Grup 18:45 -19:15

 

1- DİLVİN BERNA HARÇVURAN

2-BERKAY GÜRSOY

3-SEMRA BEYAZAY

4- AHMETCAN ARITÜRK

5-KORAY TOPUZ

6-BÜŞRA KILIÇ

7-AZİZE AVANAŞ

8-ZEYNEP DEMİRLİ

9-BERKAY BAYGIN

10-AKIN DEMİR

 

2.grup 19:25-19:55

1- RABİA ŞAHİN

2-GÜLSÜM BUCAKLIOĞLU

3- BEKİRCAN DURMUŞ

4-SERDAR TOPAL

5-DENİZCAN KÖLELİ

6- EKREM YILMAZ

7-DOĞUKAN YURDALAN

8-ONURCAN TÜRKER

9-OĞUZHAN SEVİNÇ

10-MERYEM ULUBAŞ

 

3.grup 20:05 - 20:35

 1-KÜBRA YILDIZ

2-CEREN GENÇ

3-AYSEL SUDE HAZIR

4-ENES GÖLBAŞI

5-HALUK KEPENEK

6- YAĞMUR SÖNMEZ

7-DENİZ YÜCEL

8-AYŞE NUR CAN

9- MÜMTAZ GÜNERİ

10-İLYAS TİLEN

 

4.Grup 20:45 - 21:15

1-MUHAMMET EREN MASAT

2-AHMET GÜNEŞ

3-ANIL DEMİRTAŞ

4-MUSTAFA İLKAN 

5-HÜSEYİN DEĞNEK

6-FATMANUR CAMCI

7-FAHRİHAN YÖRÜMEZ

8-İBRAHİM KAR

9-İREM AYGÜN

10-EMRE ÇELİMLİ

 

5.Grup 21:25 - 21:55

1-JİYAN DİREK

2-MUHAMMED ALTUN

3-MUHAMMED YURT

4-GÖZDE NAM

5-HİKMET CAN

6-FEHMİ SAYILIR

7-MUHAMMED CAN ŞAŞKIN

8-MERT DERYALAR 

9-ÜMET TAŞKIN

10-BİLAL FURKAN BİLGİN 

 

ÜNİVERSİTE DÜZEYİ AŞÇILAR TAZE MAKARNA YARIŞMASI

1.     grup  22:05 -22:35

 

 1-Ebru AKYURT

2-AKIN DEMİR

3-GÜLSÜM BUCAKLIOĞLU

4-BETÜL ÇÜRÜK

5-ENES EMRE GİRGİN

6-BERKAY BAYGIN

7-SONER VATANSEVER

8-MERT CAN ÇINAR

9-AYHAN SEYHAN

10-BÜŞRA KILIÇ

 

2.Grup  22:45 – 23:15

1-ONURCAN TÜRKER

2-AHMETCAN ARITÜRK

3-MERYEM ULUBAŞ

4-MÜCAHİT BERAT KARAGÖZ 

5-ŞEYMA NUR ÜZÜM

6-SEÇKİN BOSTANCI

7-AYSEL SUDE HAZIR

8-EDA GÜÇLÜ

9-FATMA GÜLŞEN

10-ASYA TAŞÇI

 

3.Grup 23:25 -23:55

1-ZEYNEP TOZAN

2-MAHMUT AKDEMİR

3-MUHAMMED ALTUN

4-EMRE ERDEM

5-ADNAN ATAR

6-İPEKNUR TOYGUN

7-MERVE SENİRGET 

8-ENES BAĞDATLI

9-YAŞAR METE

10-

 

 ÜNİVERSİTE DÜZEYİ AŞÇILAR TATLI TABAĞI YARIŞMASI

1.Grup 24:05 -24:35

 

1-EBRU AKYURT

2-SEMRA BEYAZAY

3- BERAT TOSUN

4-MAHMUT ENSAR İZDEMEN

5-KORAY TOPUZ

6-BÜŞRA KILIÇ

7-BEKİRCAN DURMUŞ

8-GAMZE DOĞAN

9-GÜLSÜM BUCAKLIOĞLU

10-ASIM YILMAZ

 

2. grup  24:45 -01:15

1-EZGİ HACILAR 

2-KAAN ÇALIŞKAN

3-MERVE NUR ÇİN

4-SONER VATANSEVER

5-AYHAN SEYHAN

6-OĞUZ ÜNLÜOVA

7-BERNA ARABACI

8-DOĞUKAN YURDALAN

9-ONURCAN TÜRKER 

10-İSMAİL KOCAZEYBEK

 

3.Grup 01:25-01:55

1-CENK HASBAĞ

2-MÜCAHİT BERAT KARAGÖZ

3-EBUBEKİR TEKBAŞ

4-RÜMEYSA TEKİN

5-ERCAN ERKOCAASLAN

6-DİLAN AKKAŞ

7-ENES GÖLBAŞI

8-AYŞE NUR CAN

9-SEMİH YİĞİT 

10-İLYAS TİLEN

 

4.Grup 02:15 -02:35

1-ZEHRA TİLLA

2-MUHAMMET BURAK DİNÇ

3-OĞUZHAN KIRCA

4-SERKAN ÇİFTÇİ

5-ADEM ÖZENÇAY

6-AYKUT KARA

7-ZÜMRÜT SARIKAYA

8-İPEKNUR TOYGUN

9-JANAN RAMİZOVA

10-YELİZ KARAGÖZ

 

 

 

SEBZE DEKOR YARIŞMASI 

14:00 - 15:00

1-FATİH KAPLAN

2-SÜLEYMAN TÜLÜCE

3-ŞEYHMUS KAPLAN

4-İBRAHİM HALİL POLAT 

 

DÜĞÜN VE TASARIMLI PASTALAR YARIŞMASI

11:00

1- EBRU AKYURT

2- BERAT TOSUN

 

 

 

 

 

 

 

        ŞEF MAVİ FETHİYE ULUSAL YEMEK YARIŞMASI PROGRAMI

 

2.     GÜN 10 MART 2017 CUMA 

 

LİSE DÜZEYİ AŞÇILAR EKİP YARIŞMASI

1.     Grup 08:00 -09:30 

 

1-SAMET AKAR -BEYZA BAKIRCILAR -MELİH CAN UYSAL

2-ENGİN GÖNÜL-HÜSEYİN SUSAM-ÖMERCAN KAMBUR

3-ALİ UMUT GÜLŞEN -ORHAN BOZAN-İBRAHİM GEYİK

4-MERT ATEŞ - İLKER BEŞİKÇİ - NASUH HOPAYILMAZ

5-BERKE KUMUŞ-MERT MELİK OYMAK-NAZLI TOSUN

6-AHAD KAMAN-MÜNCİYE ÖZDEMİR-CANAN KIRAŞ

7-EMRE ÇAPAR -FURKAN YAYLA- MEHMET TARIK ÇİFTÇİ

8-SEFA KARABOSTAN-ALİ GÜDER-VELİ ÇAĞLAR DOĞAN

9-SONER CAN-YASİN ÇAKIR -MEHMET KARASOY

10-HÜSEYİN ÇAPAN-EMRE KAFES-VELİ BOSTANCI 

 

2.     Grup 09:40 -11:10 

1- DİLARA BUYRUK-ECENUR SOYLU-ESMANUR IŞIK 

2- HÜSEYİN GÖNCEKLİ -TİLVE YILDIZ-FATMA YURTYAPAN

3-FURKAN MUTLUOĞULLARI-ALİ KONYALI-LÜTFİ SELÇUK

4-NİHAL SARI-ESRA DEMİRCİ-SEDA KICIK

5-MEHMET DEMİR GÜLGÜLLER -HALDUN ÇOLAK-MURAT UÇAN

6-SADEM KESKİN-FATMA ZENGİN-DERYA GÖNEN

7-ALP EREN YILMAZ -AHMET OLMAZ-YUSUF TUNA

8-HÜSEYİN ALMAZ-HASAN TÜRKMEN-SERKAN ÇIRAKOĞLU

9-BİLGE EYLEM ÖZGÜR -ŞERAFETTİN BARTU GÜRVARDAR -UĞUR SARI

10-CANSU ÖZMAZI-MELTEM ÖZBEN-AYÇA ERKAN

 

3.  grup 11:20-12:50 

1-VEDAT TEKNECİ -YUSUF KAYA -İLBEY BEYHAN

2-ÜNAL ERÇİN -SAMET YILDIZ-ALİHAN ALTAY

3-BELGİN UÇAR -SEVDA BİSEL -GÜLENDER TÜREL 

4-SATİYE KARAKUŞ-ANACAN UYSAL-MUSAMA BEKDEMİR 

5-SERKAN TUNA -YİĞİT ÖZTÜRK -TALİP EMİRDAĞ

6-ENES GÖRGÜ-MUHAMMET KOÇAK -BATUHAN BURAK ŞİMŞEK

7- ENES KARAGÖZ-HAKAN ARSLAN- OĞUZ KARAKAYA

8-DOĞUKAN FURKAN ABACI-YAHYA KIZILÖZ-ÇAĞLAYAN DERELİ 

9-MİRAY LAKANAT -SEHER KÖŞGER- TOLGA CANPOLAT

10-ÜMİT CAN AYDIN-OĞULCAN SEZEN-ERCAN BULUT

 

4. Grup 13:00 - 14:30

1-BERNA ERDEM -EREN TÜSÜ-MUHAMMET ŞİMŞEK

2-RÜMEYSA GÜLEÇ-MERVE BABACAN -GİZEM GÜZEL

3-ALİ SİNAN GÜVEN-OKAN MEHMET KARAGÖZ-YASİN POYRAZ

4-CEMİL YILMAZ KILINÇ-AHMET AYKUT PATAT-BARIŞ YILMAZ

5-CEYHUN FİLİZ-FUNDA AKBASAN-YAĞIZ AKKÖSELER

6-CANSU ÖZTÜRK-ATALAY GÜMÜŞ-ESMA BOZKURT

7-MELİHA TERZİ-ECENUR KESGİN-BURAK KARAKURT

8-FATMAGÜL GÜNGÖR-ECE KÜÇÜKÇELEN-SELİNHASTA

9-MERT ERNUR -BARIŞ DUMAN -HÜSEYİN KAYA

10-FİKRET TUNA-MEHMET ALİ GÜÇLÜ-KAAN GÜNDÜZ

 

GARİP SEMERCİ -YAKUT AKADEMİ YEMEK YARIŞMASI 

14:40 - 15:10

 

1- TOLGA ÇETİN

2-SİLEK ÖZKAN

3-ZAFER ISMAILOV

4-MELİS SÜMEYYE YETER

5-VELİ DERE

6-TAHİR KANDEMİR

7-DILIARA KURSEITOV

8-İLKNUR KAYAR

9-MURAT SOLAK

10-

 

ÜNİVERSİTE DÜZEYİ AŞÇILAR EKİP YARIŞMASI

 

1.     Grup 15:20 - 16:50

 

 1-NURSEL TAŞÇI -AYBUKE ÇALIŞKAN -GAMZE ER

2-ÖZGE YAVUZ -ZEHRA UYGUN -SEZEN GÖKNAR

3-AYŞE KAYABAŞI - ŞEVVAL GEMİCİ - YÜCEL AYAZ 

4-AKIN DEMİR-BÜŞRA KILIÇ-GÜLSÜM BUCAKLIOĞLU

5-ZEYNEP DEMİRLİ -AHMET UFUK TÜRK-EBRU KARACA

6-BERKAY BAYGIN-KAAN ÇALIŞKAN-AYHAN SEYHAN

7-BEKİRCAN DURMUŞ -SERDAR TOPAL-ASIM YILMAZ

8-AHMET ABBAS-SERHAT KURTAY-SERHAT SAPAN

9-EKREM YILMAZ -AHMET KARTAL -KAAN KAÇAR 

10-ŞEYMA NUR ÜZÜM -RÜMEYSA TEKİN-MÜCAHİD BERAT KARAGÖZ

 

2.Grup  17:00 - 18:30  

 

1- EDA GÜÇLÜ-FATMA GÜLŞEN -ÜMET TAŞKIN

2-İLYAS TİLEN -MUHAMMET EREN MASAT-AHMET GÜNEŞ

3-HAYRİYE GÜL-AYŞE GÜL BİLİR-SENA KAVAS

4-DENİZ YÜCEL-YAĞMUR SÖNMEZ-MÜMTAZ GÜNERİ

5-EMRE ÇELİMLİ -AZİZ DİNÇ -ŞENAY EFE 

6-ESRA ÖZGÜLÜK-MUSTAFA ŞENOL-ESRA ZIMBA

7-ŞEREF AYDIN-CENK HASBAY-HÜSEYİN CEM KARAHAN

8-ŞAHİSMAİL  SALDIRAN-SADIK UĞUR UYSAL-CANER CENGİZ

9-

10-

 

 

ŞEFLER MODERN TÜRK MUTFAĞI ANA YEMEK YARIŞMASI

18:40 -19:10

 

1-HÜSEYİN FINDIK

2-MENDERES AYAZ

3-HÜSEYİN KAYA

4-ALPER GÜMRAH

5-UMUT VOLKAN ATAÇ

6-ZEYNEP YILMAZ

7-NEZAHAT KELEŞOĞLU

8-BİRSEN İNCEBACAK

9-KEMAL ÖKSÜZ

10-NECATİ GÜNER

 

 

FETHİYE ALTIN ŞEF YARIŞMASI

19:20 - 20:50

2 başlangıç -2 anayemek -2 tatlı 90 dk içinde hazırlanıp sunulmalıdır. 1i tadıma 1 i teşhire sunulacaktır.

 

1-SEVGİ KARASOY

2-SEFA KARABOSTAN

3-ALPER GÜMRAH

4-BARIŞ TOPACIK

5-YILDIRIM ÇELİKKANAT 

6-OĞUZHAN ÇİÇEK

7-AHMET ASLAN

8-

9-

10-

 

 

 

FETHİYE ALTIN EKİP YARIŞMASI

 

1.     GRUP 21:00 -22:30

 

 1-BERAT TOSUN-BERKAY GÜRSOY-RABİA ŞAHİN

2-GAMZE KAVUT -MAHMUT ENSAR İZDEMEN-OKAN ONUR AKGEDİK 

3-YILDIRIM ÇELİK KANAT-ZAFER İSMAİLOV-MELİS SÜMEYYE YETER

4-HÜSEYİN FINDIK -MENDERES AYAZ-SÜEDA ÖZŞENTÜRK

5-ALPER GÜMRAH-AKIN DEMİR-GÜLSÜM BUCAKLIOĞLU

6-KAAN ÇALIŞKAN -BERKAY BAYGIN-EBUBEKİR SIDDIK TEKBAŞ

7-MERVE KALINYILMAZ-ZEYNEP YILMAZ-NEZAHAT KELEŞOĞLU

8-AHMET ABBAS-GİZEM GÜNGÖR-NACİDE AYDIN

9-ANIL VEYSEL ARICI-MİNE ŞAHİN-SERHAT DORUK ATALIK 

10-İSMAİL KOCAZEYBEK-SERHAT KURTAY-GAMZE DOĞAN

 

2. GRUP 22:40-24:10

1-ŞABAN BAKAR-EREN BİNAY-CANAN SERVET

2-BERHAN YILDIRAN-DURDANE KOŞAR-HATİCE ORTAK

3-ENES EMRE GİRGİN-EGE ACAR-MERT CAN ÇINAR

4-EMRE ÇELİMLİ -AZİZ DİNÇ- FURKAN KAVANOZ

5-DUYGU KASATURA-ŞEVVAL KOÇ-MERT PARPAR

6-AYŞEGÜL ERDOĞAN -SEVGİ KARATAŞ -MUSTAFA ŞENOL

7-ŞAHİSMAİL SALDIRAN -MERT DERYALAR -SEMİH YİĞİT

8-GÜFRAN YILMAZ-SERCAN DEVECİ-BURAK GÜROL

9- ALPER LEVENT-AYKAN DEMİR -ARİFE EROĞLU 

 

 

ÇİKOLATA ,YAĞ ,ŞEKER HEYKEL  VE ŞEKER HAMURU DEKOR YARIŞMASI

11:00

1-GÖNÜL KARAGÖZOĞLU

2-ERSİN EGE ÖZÜRK

3-MEHMET SABRİ DEMİRTAŞ

4-NEZAHAT GİRAL

5-ÖMÜRCAN DONTLU

6-SAİT YAYLAGÜL 

 

EKMEK BÜFESİ YARIŞMASI

11:00

1-MAHMUT ENSAR İZDEMEN - OKAN ONUR AKGEDİK 

2- MUSTAFA CAN ALTINKAYA